Depolama

Yalova Nakliyat, müşterilerimizin kalitesi yüksek, hizmet standardı memnuniyet ve güven verici nakliye hizmetleri sonrasıı aynı kalitede depolama hizmeti almak isteyen müşterielrinin yoğun olarak talep ettiği depolama hizmetini verme kararı almış, nakliye hizmetinde ki kalitesini koruyarak depolama hizmetini bugün depolama hizmeti verne birçok firmadan daha güvenli ve sağlıklı depolarında ekonomik fiyatlarla sizlere sunmuştur.

eşya depolama

Yalova Eşya Depolama

Geçici, bir süre karşılığında korumak ve muhafaza etmek istediğiniz tüm eşyaların, en sağlıklı şekilde ve ekonomik saklanması, firmamız bünyesinde sizlere sunulmuş, kısa süre zarfında firmamız depolama hizmeti ni en güzel şekilde vern firmalar arasuında en tepede yer almıştır.

Yalova eşya depolama ve nakliyat hizmetleri olarak depolarımız tüm güvenklik koşulları sağlanmış, oluşabilecek iş ve dış etkenlere karşı sigortalanmıştır. Eşyaalrınızın güvenli bir şekilde muhafaza edilip teslim alınma süre zarfında bıraktığınız şekilde teslim edilmesi birinci önceliğimizdir. Eşyaları özel paletlerde kabinlerde saklayarak böcek ve haşerelere karşı her zmaan ilaçlama yaparak, sürekli temizliğini yaparak zaten kalitemizi en güzel şekilde size kanıtladık. Devamı içinde sürekli yenilenmekteyiz. Günü geldiğinde nakliyat hizmetimiz sayesinde istediğiniz adtrese teslimini yapmaktayız.

şehirlerarası nakliyat istanbul nakliyat evden eve nakliyat epoksi